Odliczanie trwa

Do zawodów pozostało tylko...
Courtesy of Go Mylo Countdown

Licznik odwiedzin

159867
Dzisiaj:
Wczoraj:
Ten tydzień:
Ostatni tydzień:
Ten miesiąc:
Ostatni miesiąc:
Wszystkie dni:
250
65
454
158958
1168
2407
159867

Twoje IP 54.221.136.62
Server Time: 2017-12-15 19:36:10

Logowanie

Wspiera nas:

Sponsorzy:

  • Digitex_logo_PNG.png
  • Logo CG1.3.png
  • logos1_BIG.jpg
  • pingwiny_3x1_5m_do_druku.jpg
  • slajd_1.jpg
  • w akcji slider.jpg
  • winieta_PP_slider.jpg
Wyniki Wadowice Firefighter Combat Challenge
 
Kategoria OPEN M
Miejsce Bib. Nazwisko i imię Kategoria Czas/s/ Różnica
 
1            73           Krawczyk Krzysztof         93.59
2            34           Hess Paweł                        95.49         1.90
3            67           Zdziebło Marcin                 98.03       4.44
4            61           Łydka Sylwester                99.41       5.82
5            55           Tejza Paweł                        102.03     8.44
6            44           Kuboń Grzegorz                102.91     9.32
7            74           Habjan Anze                       103.29    9.70
8            43           Natkaniec Adam                104.98    11.39
9            62           Stegnicki Robert               105.30    11.71
10          70           Białas Jarosław                  106.81    13.22
11          46           Bereza Rafał                      106.83     13.24
12           57           Pustuła Mariusz                 107.55   13.96
13          39           Góralczyk Daniel               108.17    14.58
14          35           Matuszny Rafał                  108.23    14.64
15          77           Gwadera Radosław             108.84    15.25
16          72           Zakierski Arkadiusz          109.02    15.43 
17          13           Adrian Ficik                        110.50    16.91
18          71           Kuligowski Konrad            110.51    16.92
19          54           Jopek Szymon                    111.61     18.02
20          56           Woźnica Paweł                  113.02      19.43
21          75           Błoch Łukasz                     115.40      21.81
22          45           Łaszczyński Wiktor          116.50      22.91
23          53           Barszczak Dawid              116.55       22.96
24          60           Cosic Moamer                   116.82       23.23
25          80           Skirgajło Adrian                 117.80     24.21
26          15           Korman Tomasz                118.94       25.35
27          33           Nogajski Mateusz             118.97       25.38
28          84           Rosikoń Paweł                   120.88       27.29
29          32           Banasiak Zbigniew           121.42        27.83
30          26           Jurkiewicz Mateusz         123.60        30.01
31          78           Makoś Krystian                 124.81        31.22
32          63           Królikowski Michał           124.89       31.30
33          11           Erik Remak                         126.94       33.35
34          82           Garbicz Marek                   127.83       34.24
35          40           Gabriel Jakubas                127.84        34.25
36          38           Palimąka Dawid                128.38        34.79
37          65           Dombrowicz Wojciech   130.92           37.33

38          9             Jiři Stabl                              131.83 38.24
39          37           Janiak Jakub                      132.25       38.66
40          1             Kania Marek                       132.81      39.22
41          66           Tomczyk Tomasz              132.86        39.27
42          52           Haniaczyk Janusz             132.98        39.39
43          14           Łukasz Drobniak               133.13       39.54
44          81           Slivka Marek                      133.48      39.89
45          29           Łojek Paweł                        134.17      40.58
46          64           Pacholski Rafał                 134.39       40.80
47          41           Andrzej Moskała               135.82      42.23
48          47           Chmiel Łukasz                   136.88     43.29
49          24           Kociński Krystian             138.06      44.47
50          23           Stopa Łukasz                     138.42      44.83
51          28           Piwowarski Dawid            140.03       46.44
52          49           Czarnota Tomasz              142.61      49.02
53          68           Grzybowski Daniel            143.90     50.31
54          36           Matyszkowicz Józef         145.06       51.47
55          12           Martin Stabl                        145.86    52.27
56          31           Kucharski Dawid              146.20       52.61
57          85           Janicki Michał                    147.10     53.51
58          58           Łubik Adrian                       147.12     53.53
59          51           Gąciarz Dominik                148.59     55.00
60          7             Majchrzak Dawid               148.72      55.13
61          25           Marek Witek                       151.11      57.52
62          48           Domasik Gabriel               153.05       59.46
63          69           Szczurkowski Sebastian  154.20       60.61
64          50           Górszczyk Łukasz            159.41        65.82
65          20           Litwiński Piotr                    159.96      66.37
66          59           Hubacek Zdenek               163.31        69.72
67          30           Marcin Herok                     166.26       72.67
68          4             Kamil Kaleta                       175.97      82.38
69          79           Gąciarz Witold                    176.31      82.72
70          19           Skiba Sebastian                176.35        82.76
71          83           Tomovic Vlastimi              182.45        88.86
72          76           Wróbel Andrzej                  186.82       93.23
73          10           Zacharuk Arkadiusz         191.95        98.36
74          27           Ociepa Michał                    196.36     102.77
75          8             Paweł Wójtowicz                199.69     106.10
76          22           Kowalczuk Dariusz          202.62      109.03
77          42           Golański Damian               206.53     112.94
78          6             Młodzik Sebastian             216.79     123.20
79          3             Skorupka Dawid                217.14      123.55
80          2             Błachowicz Kamil             224.17       130.58
 
5 Waszak Dominik                            M18        DSQ.
17 Zając Szymon                              M18        DSQ.
 
 
Kategoria OPEN K 
1 87 Marta Ryba 512.57
 
88 Agnieszka Figuła         DSQ.
Karolina Kwaśnica       DSQ.
Edyta Druzgała            DSQ.
Aleksandra Fus           DSQ.
  
Kategoria M18
  
Miejsce Bib. Nazwisko i imię Kategoria Czas/s/ Różnica
 
1             34           Hess Paweł         M18        95.49
2             55           Tejza Paweł        M18        102.03                   6.54
3             44           Kuboń Grzegorz M18       102.91                   7.42
4             74           Habjan Anze       M18        103.29                   7.80
5             43           Natkaniec Adam M18       104.98                   9.49
6             46           Bereza Rafał       M18        106.83                   11.34
7             57           Pustuła Mariusz M18        107.55                   12.06
8             39           Góralczyk Daniel M18      108.17                   12.68
9             35           Matuszny Rafał M18          108.23                  12.74
10           54           Jopek Szymon M18          111.61                   16.12
11           56           Woźnica Paweł M18         113.02                   17.53
12           45           Łaszczyński Wiktor M18 116.50                   21.01
13           53           Barszczak Dawid M18     116.55                   21.06
14           15           Korman Tomasz M18       118.94                   23.45
15           33           Nogajski Mateusz M18    118.97                   23.48
16           84           Rosikoń Paweł M18          120.88                   12.04
17           32           Banasiak Zbigniew M18  121.42                   25.93
18            26          Jurkiewicz Mateusz M18 123.60                  28.11
19           11           Erik Remak M18                126.94                   31.45
20           40           Gabriel Jakubas M18       127.84                   32.35
21           38           Palimąka Dawid M18       128.38                   32.89
22           9             Jiři Stabl M18                     131.83                   36.34
23           37           Janiak Jakub M18             132.25                   36.76
24           1             Kania Marek M18              132.81                   37.32
25           52           Haniaczyk Janusz M18     132.98                  37.49
26           14           Łukasz Drobniak M18      133.13                   37.64
27           29           Łojek Paweł M18               134.17                   38.68
28           41           Andrzej Moskała M18      135.82                   40.33
29           47           Chmiel Łukasz M18          136.88                   41.39
30           24           Kociński Krystian M18    138.06                   42.57
31           23           Stopa Łukasz M18            138.42                   42.93
32           28           Piwowarski Dawid M18   140.03                   44.54
33           49           Czarnota Tomasz M18     142.61                   47.12
34           36           Matyszkowicz Józef M18 145.06                  49.57
35           12           Martin Stabl M18               145.86                   50.37
36           31           Kucharski Dawid M18     146.20                   50.71
37           85           Janicki Michał M18           147.10                   51.61
38            58          Łubik Adrian M18              147.12                   51.63
39           51           Gąciarz Dominik M18       148.59                   53.10
40           7             Majchrzak Dawid M18     148.72                   53.23
41           25           Marek Witek M18              151.11                   55.62
42           48           Domasik Gabriel M18      153.05                   57.56
43           50           Górszczyk Łukasz M18   159.41                   63.92
44           20           Litwiński Piotr M18           159.96                   64.47
45           30           Marcin Herok M18            166.26                   70.77
46           4             Kamil Kaleta M18              175.97                   80.48
47           19           Skiba Sebastian M18       176.35                   80.86
48           10           Zacharuk Arkadiusz M18 191.95                  96.46
49           27           Ociepa Michał M18           196.36                   100.87
50           8             Paweł Wójtowisz M18      199.69                   104.20
51           22           Kowalczuk Dariusz M18  202.62                   107.13
52           42           Golański Damian M18      206.53                   111.04
53           6             Młodzik Sebastian M18    216.79                   121.30
54           3             Skorupka Dawid M18       217.14                   121.65
55           2             Błachowicz Kamil M18    224.17                   128.68
 
5 Waszak Dominik                            M18        DSQ.
17 Zając Szymon                              M18        DSQ.
 
Kategoria M30
 
Miejsce Bib. Nazwisko i imię Kategoria Czas/s/ Różnica
 
1             73 Krawczyk Krzysztof     M30        93.59
2             67 Zdziebło Marcin            M30        98.03                     4.44
3             61 Łydka Sylwester          M30          99.41                     5.82
4             62 Stegnicki Robert          M30        105.30                   11.71
5             70 Białas Jarosław           M30        106.81                   13.22
6             77 Gwadera Radosław    M30          108.84
7             72 Zakierski Arkadiusz    M30        109.02                   15.43
8             13 Adrian Ficik                   M30        110.50                   16.91
9             71 Kuligowski Konrad     M30        110.51                   16.92
10           75 Błoch Łukasz                M30        115.40                   21.81
11           60 Cosic Moamer              M30        116.82                   23.23
12           80 Skirgajło Adrian           M30        117.80                   24.21
13           78 Makoś Krystian            M30        124.81                   31.22
14           63 Królikowski Michał     M30        124.89                   31.30
15           65 Dombrowicz WOjciech M30     130.92                   37.33
16           66 Tomczyk Tomasz M30               132.86                   39.27
17           64 Pacholski Rafał M30                  134.39                   40.80
18           68 Grzybowski Daniel M30             143.90                   50.31
19           69 Szczurkowski Sebastian M30    154.20                   60.61
20           79 Gąciarz Witold              M30        176.31                   82.72
21           76 Wróbel Andrzej            M30        186.82                   93.23
                
Kategoria M40
 
1             82 Garbicz Marek              M40        127.83                   18.99
2             81 Slivka Marek                M40        133.48                   24.64
3             59 Hubacek Zdenek           M40       163.31                   69.72
4             83 Tomovic Vlastimi         M40        182.45                   73.61
 
Kategoria Tandem Mix
1 16 Szymon Jopek Edyta Druzgała                            MIX 130.00
2 8 Aleksandra Fus Mariusz Pustuła                          MIX 143.09 13.09
3 15 Agnieszka Figuła Marcin Zdziebło                      MIX 150.81 20.81
4 25 Magda Ryba Karol Okręglicki                              MIX 187.20 57.20
5 26 Karolina Kwaśnica Jurek Leśniakiewicz          MIX 353.28 223.28
Kategoria Tandem
1 23 Paweł Hess Jarosław Białas 80.50
2 24 Krzysztof krawczyk Sylwester Łydka 83.64 3.14
3 29 Habjan Andze Maoemr Kosice 89.84 9.34
4 4 Marcin Zdziebło Rafał Bereta 89.93 9.43
5 28 Radosław Gwadera Konrad Kuligowski 91.44 10.94
6 32 Mateusz Nogajski Arkadiusz Zakierski 93.26 12.76
7 11 Gabriel Jakubas Grzegorz Kuboń 94.37 13.87
8 30 Robert Stegnicki Paweł Tejza 94.95 14.45
9 21 Łukasz Błoch Michał Królikowski 98.10 17.60
10 3 Łukasz Chmiel Dawid Palimąka 100.73 20.23
11 31 Dawid Barszczak Paweł Woźnica 101.34 20.84
12 2 Szymon Jopek Mariusz Pustuła 101.66 21.16
13 17 Janusz Maniaczyk Krystian Makoś 103.03 22.53
14 12 Marek Garbicz Zbigniew Banasiak 106.52 26.02
15 1 Tomasz Tomczyk Dawid Piwowarski 109.34 28.84
16 36 Łukasz Stopa Andrzej Moskała 110.18 29.68
17 27 Wiktor Łaszczyński Michał Ociepa 111.78 31.28
18 10 Paweł Rosikoń Tomasz Korman 113.81 33.31
19 18 Łukasz Gruszczyk Adam Natkaniec 113.88 33.38
20 5 Mateusz Jurkiewicz Domink Gacian 114.13 33.63
21 33 Krystian Kociński Wojciech Dombrowicz 114.54 34.04
22 35 Michał Janicki Sebastian Szurkowski 116.66 36.16
23 34 Marek Witek Witold Gaciarz 125.79 45.29
24 20 Michał Gurdek Szymon Kruk 128.71 48.21
25 6 Marek Kania Paweł Wójtowisz 130.31 49.81
26 9 Jiri STABL MARTIN STABL 133.61 53.11
27 7 Kamil Kaleta Szymon Zając 135.28 54.78
28 22 Rafał Pacholski Józef Matyszkiewicz 145.05 64.55
2919 Dariusz Kowalczuk Jacek Stańczyk 147.58 67.08 
3013 Kamil Błachowicz Sebastian Skiba 156.65 76.15
31 14 Piotr Waluś Piotr Litwiński 159.91 79.41
 
Kategoria SZTAFETY
1 Team CHOSZCZNO /5 osób/
2 KM PSP TORUŃ /5osób/
3 SA PSP Kraków /3 osoby/
4 KM PSP Bielsko-Biała /3 osoby/
5 KM PSP Szczecin /4 osoby/
6 KM PSP TARNÓW /5 osób/
7 JRG Andrychów /5 osób/
8 JRG WADOWICE /3 osoby/
--------------------------------------------------------
9 KM PSP Łódź
10 TFA Team/ Fire Rescue Slovakia
11 KP PSP Ząbkowice Śląskie
12 KP PSP Zakopane
13 OSP Chrzanów
14 KP PSP Oświęcim
15 OSP Łękawica
16 OSP Kwasówka

 

 

Patronat Honorowy

Wspierają nas: